Kontakt

Tel: +420 736 489 635 – Pavel Jirsák , dispečer

Tel: +420 736 489 636 – Dalibor Pavlík, hlavní vedoucí skladu

Sídlo:

Fimextrans s. r. o.

tř. T. Bati 332

765 02 Otrokovice

IČO: 26937298

DIČ: CZ26937298

ID datové schránky: n7n6aen

46756 C, Krajský soud v Brně

Plátce DPH

Služby

Výběr vozidel

Provádíme přepravy zboží až do 25.5 tun. Rovněž zajišťujeme přepravu expresních zásilek od 1 kg - 25.5 tun a jsme schopni zabezpečit vhodné dopravní prostředky podle požadavků zákazníka.

Silniční doprava

Specializuje na silniční přepravu zboží do Itálie a z Itálie do České republiky a nabízíme individuální plánování a organizaci přepravy.

Logistika

Zajišťujeme kompletní logistické služby, včetně skladování zboží, expedice a výběru vhodných dopravních prostředků.

Expedice

Staráme se o kompletní organizaci expedice zboží, včetně zajištění potřebných dokladů a sledování pohybu zásilky.

Kolektiv je tvořen odborníky s bohatými zkušenostmi v oblasti mezinárodní přepravy zboží a logistiky. Každý zákazník má svého osobního konzultanta, který mu poskytuje individuální a profesionální servis. Tým FIMEXTRANS je flexibilní a přizpůsobí se potřebám každého zákazníka.

Vyznačujeme se vysokou odborností a dlouholetými zkušenostmi v oblasti mezinárodní přepravy zboží. Náš tým odborníků je vysoce kvalifikovaný a schopný poskytovat profesionální a odborné služby. Důvěru posilujeme spolehlivým dodržováním přepravních procesů a standardů.

Řadíme se mezi spolehlivé partnery pro naše zákazníky. Pečlivě sledujeme a koordinujeme pohyb zásilek, abychom zajistili včasné doručení zboží. Spolehlivost je klíčovým faktorem pro zajištění spokojenosti zákazníků a dlouhodobých obchodních vztahů.

Zakládáme si na osobním a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Snažíme se porozumět specifickým požadavkům a potřebám každého klienta a nabízíme mu odpovídající a přizpůsobené řešení. Díky tomu jsme schopni poskytnout kvalitní servis a plně vyhovět očekáváním zákazníků.

ZAJÍMÁ VÁS NĚCO?
NEČEKEJTE A OZVĚTE SE!

SÍDLO

Fimextrans s. r. o.
tř. T. Bati 332
765 02 Otrokovice
Česká republika

Fimextrans_logo

Fimextrans 2023 © MADE WITH BY ANTONINULMAN.CZ